טפטים לקיר

עיצוב הבית מגלם בתוכו מגוון רחב של אלמנטים ודרישות עיצובים שונים, בין אם מדובר בצורך לסדר ולעצב את חדרי השינה כמו חדרי הילדים וחדרי ההורים ובין אם ברצון לעצב את הסלון שלנו שיהפוך את להרבה יותר מארח ונעים לאורחים שלנו. עיצובים וסידורים אלו נשענים בעיקר על צבעים שונים, צורות עיצוב שונות וכמובן טפטים לקיר המגיעים בדגמים ועיצובים שונים אשר מצליחים להשתלב בכל צבעי הקירות. וכאשר מדובר בעיצוב ובהתאמה של טפטים לקיר, חשוב לדעת כי התאמה של טפטים כאלו דורשת גם הכרה ביכולת העיצוב שלהן, כמו היכולת של טפטים כהים להותיר תחושת חמימות או של דוגמאות אורכות שיעניקו תחושת מרחב לכל חדר.

בחירת טפטים לקיר

בחירה של טפטים לקיר דורשת היכרות עם כמה נקודות אשר עוברות גם ביכולות העיצוב, גם באופי בעלי החדר וגם ביכולת להתאים את העיצוב לשנים הבאות. כך למשל בחירה של טפט אל חדר תינוקות תישען על גבי צבעים רכים, אשר יעניקו לילד אזור נינוח להירגע בו ולהשהות בו ללא ההורים בצורה שלווה ושקטה. לצד זאת, כאשר מדובר בבחירה של טפטים לחדרי תינוקות גם היכולת להוסיף טפטים בצורת דמויות שונות תהיה לא פחות מומלצת. כאשר מדובר בעיצוב חדרי השינה של ההורים, ניתן להישען על גבי טפטים במגוון צבעים ועיצובים שונים, בין אם נבקש עיצובים מינימליסטים עם מספר דוגמאות ספורות כמו פסים רחבים או דקים ועד אל טפטים בעיצוב שיש מדהים.

טפט לכל חדר: בחירה של טפטים יכולה להיות יעילה לא רק עבור חדרי השינה של התינוקות או של חדרי השינה של ההורים אלא גם עבור עסקים שונים. כך למשל ניתן לעצב את חלל העבודה שלנו, בין אם אנו בעלים של משרד עורכי דין ועד אל בית קפה אינטימי, בעזרת מספר עצום של טפטים אשר יעניקו סביבת עבודה נעימה וגם תחושה נעימה בזמן השהייה של הלקוחות. את התחושה הזו ניתן להעביר בטפטים המגיעים בדוגמה של עבודות בטון במגוון צבעים, החל מצבעי אפור ועד אל צבעים חמימים יותר. בנוסף חשוב לדעת כי מלבד טפטים של בטון, ניתן גם לשלב מגוון נופים אשר יתאימו גם למשרדים סגורים יחסית ועד אל טפטים "רכים" שיגרמו לתחושת ביתיות.